O nás

Název řady Hyalurdent vznikl spojením dvou slov - kyseliny hyaluronové a zkráceně z anglického překladu slova "dental" = zubní, dutina ústní.

Původní myšlenka byla taková, že přivedeme na svět zubní pastu a ústní vodus obsahem hydroxyapatitu jako doplněk k produktům ApaCare, které dodáváme do České republiky a na Slovensko prostřednictvím lékáren, zubních praxí a ordinací dentální hygieny. Nicméně ApaCare se jako zavedená značka tak rozšířila, že logickým krokem bylo se vydat jinou cestou. Cestou stále populárnější kyseliny hyaluronové, která se ve světě kosmetiky těší větší a větší oblibě pro svoje skvělé a tělu přirozené vlastnosti.

Právě proto v roce 2017 vznikly první vzorky zubního gelu a ústní vody s kyselinou hyaluronovou. Jak to ale už někdy bývá, cesta nebyla jednoduchá, a tak první zkušební "hmota" v pastě ztvrdla. Druhá, která byla o rok později, pro změnu zčernala. Vzhledem k finanční, časové a fyzické náročnosti celého procesu zkoušení a zadávání výroby externí firmě jsme celý koncept hodili takříkajíc k "ledu".

Firma DentiCare s.r.o. vznikla v roce 2020, kdy jsme se rozhodli oprášit původní myšlenku na vlastní produkty s kyselinou hyaluronovou. Částečně to byla vina první vlny koronaviru, kdy jsme přemýšleli, jak více diverzifikovat portfolio nabízených produktů. Kontaktovali jsme proto opět českou firmu ACE trade, která se mimo jiné zabývá výrobou kosmetických produktů. Kyselinu hyaluronovou nám dodal český přední výrobce Contipro a tuby vyrobila firma Zalesí a.s.. A na nás zbylo dotažení produktů do konečné podoby tak, jak je můžete vidět na našem e-shopu.

Jsme hrdí na to, že Vám můžeme nabídnout výrobky, které jsou vyrobené u nás v Česku.

Teď už nezbývá než naše produkty vyzkoušet, zjistit jejich kvalitu a přidat se do naší akce "za lepší úsměv".

Ondřej Tomalík, DentiCare s.r.o.

#zalepsiusmev